Visos prekės

Kamino sandarinimo juosta CoroMIN ALU

CoroMIN ALU – lipni aliumininė kamino sandarinimo juosta su butilo sluoksniu, einančiu per visą vienos pusės paviršių. Juosta yra atspari ultravioletiniams spinduliams, senėjimo procesams ir oro sąlygų poveikiui. Tinkama beveik visoms stogo dangoms: keraminėms, betoninėms čerpėms, skardiniams stogams.

Spalva


APIE PREKĘ

Naudojimas

  • skirta kaminų, stogo langų, sienų bei įvairių išsikišimų sandarinimui ir sujungimui.

Privalumai:

  • lengva ir paprastas montavimas.
  • gofruotas paviršius;
  • veikia kaip hidroizoliacija;
  • universali – galima naudoti ir ant lygių, ir ant grublėtų paviršių;
  • atspari senėjimo procesams.
  • atspari UV spinduliams.

Techninės savybės:

Kamino sandarinimo juosta CoroMIN ALU
Pagrindiniai duomenys Vienetai Techniniai parametrai
Išmatavimai mm/m 300 mm x 5 m
Storis mm 3
Dėžutėje vnt 1
Aliuminio storis mm 0.14
Butilo storis mm 1
Naudojimo temperatūra °C nuo +5 iki +40
Atsparumas temperatūrai °C nuo -40 iki +90
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.