Visos prekės

Paukščių užtvara su ventiliacija CoroKAP V

Corokap V – paukščių užtvara su ventiliacinėmis grotelėmis, pagamintomis iš lanksčios PVC dangos. Skirta betoniniams bei keraminiams stogams. Apsaugo karnizo plotą ir apatinę šlaito ertmę nuo paukšių ir graužikų patekimo, taip pat nuo lapų ir šakelių. Saugo apšiltinimo sluoksnį nuo mechaninių pažeidimų, garantuoja būtiną ventiliaciją, drauge užtikrina cirkuliaciją.

Spalva

APIE PREKĘ

Naudojimas: 

  • iškyšos oro elementas, saugantis atvirą pakabinamosios erdvės sritį.

Privalumai:

  • paprastas montavimas;
  • apsaugo šlaito ertmę nuo paukščių ir griaužikių patekimo;
  • padidina oro ventiliaciją ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją;
  • atsparus įvairioms oro sąlygoms ir UV spinduliams;
  • atsparus mechaniniams pažeidimams.

Techninės savybės:

Paukščių užtvara su ventiliacija CoroKAP V
Pagrindiniai duomenys Vienetai Techniniai parametrai
Išmatavimai mm/mm 85 mm x 1000 mm
Dėžutėje vnt 50
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.