Visos prekės

Skardinis stogas TYSENIA

Čerpinio profilio plieninė stogo danga Tysenia 
– NAUJIENA!


Techniniai duomenys

Bendrasis plotis: ~1236 mm
Realaus dengimo plotis: 1198 mm
Čerpės briaunos aukštis: 30 mm
Profilio akuštis: 2,5 mm
Čerpės modulio ilgis: 350 mm
Lakšto ilgis: 373 mm
Bangos ilgis: 200 mm
Lakšto storis plienas: 0,5 mm

Spalvos

Žaliavos

Pladur® Wrinkle Mat – šiurkštus, spalvos pagal žinomus modelius, 2-sluoksnių dangos sistema, 35 mikronų dangos storis

Pladur® Relief iceCrystal – lakštas su nuosavybe paviršiaus struktūra, imituojančia ledo užšalimą, 3-sluoksnių dengimo sistema, dengimo storis min. 36 mikronai

Apvalkalas Zm EcoProtect – modernizuota ir patobulinta metalo danga, panaudojant novatorišką cinko ir magnio lydinį, o ne dabartinę cinko dangą. Tai pagerino apsaugą ir ilgesnį gyvenimą.

PColorcoat HPS200®Ultra

Naudoja “Galvalloy” metalinę dangą, išbandytą ir naudojamą išskirtinai “TATA Steel” (Corus), kuris yra 95% cinko ir 5% aliuminio mišinys, užtikrinantis neprilygstamą apsaugą nuo korozijos, taip pat pjaustytuose kraštuose. “Colorcoat HPS200® Ultra” organinio sluoksnio storis yra 200 μm.

  • dvigubai daugiau spalvos ir blizgesio nei “plastisolio” danga
  • neprilygstamas iškirptų kraštų patvarumas
  • CONFIDEX® garantija iki 40 metų
  • produktas nereikalauja tikrinimo ar techninės priežiūros
  • didžiausias garantuojamas ilgaamžiškumas
PLADUR® Wrinkle mat ThyssenKrupp Trapecinė skarda, Skardinės čerpės, Apskardinimo priedai, Stogo plokštė iki 35 metų
PLADUR® Relief IceCrystal ThyssenKrupp Trapecinė skarda, Skardinės čerpės, Apskardinimo priedai, Stogo plokštė iki 45 metų
Colorcoat HPS200Ultra® Trapecinė skarda, Skardinės čerpės, Apskardinimo priedai, Stogo plokštė 40 metų

Atsisiuntimui

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.